Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Konsultant z j. Niemieckim (zdalnie)

Miejsce pracy: Poznań

4-6-61740
Wynagrodzenie: 4800 – 6000 PLN

Dla globalnej firmy zlokalizowanej w Poznaniu, poszukujemy kandydatów ze znajomością języka niemieckiego na stanowisko Konsultanta.

Obowiązki:
– Kontakt mailowy i telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym
– Wsparcie w zakresie niedostarczonych przesyłek
– Aktualizowanie bazy danych
– Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
– Język niemiecki – bardzo dobra znajomość (min. B2), preferowana C1
– Język angielski – dobra znajomość (min. B1)
– Sumienność i dokładność

Korzyści:
– Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
– Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych
– Praca z domu do odwołania
– Pakiet benefitów
– Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
– Możliwość rozwoju w strukturach firmy, w tym opcja przejścia do działu HR, księgowości lub sales support

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.