Kontroler Finansowy

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej otwierającej nową fabrykę w Legnicy poszukujemy Kontrolera Finansowego, który będzie tworzył strukturę kontrolingowo-finansową podległego zakładu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej.

Opis stanowiska

  • tworzenie struktur finansowo-kontrolingowych nowego zakładu produkcyjnego,
  • tworzenie budżetu i planu wieloletniego,
  • raportowanie wyników do grupy,
  • odpowiedzialność za cashflow podległego Business Unit,
  • ocenianie rentowności nowych inwestycji- kontroling projektowy i inwestycyjny,
  • współpraca z Główną Księgową i zewnętrznymi doradcami podatkowymi,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby zarządu,
  • praca na systemie SAP,

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze kontrolingu produkcyjnego,
  • znajomość zagadnień księgowych i podatkowych będzie dodatkową wartością,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zaawansowana znajomość Excel,
  • praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego- codzienne kontakty z centralą,
  • proaktywność, motywacja do rozwoju w kierunku Controlling Managera,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę,
  • nowa, rozwojowa rola w strukturze firmy i udział w projekcie typu greenfield,
  • realna możliwość tworzenia działu kontrolingu i awansu na rolę Controlling Managera,
  • wynagrodzenie adekwatne do zgromadzonego doświadczenia,
  • współpraca z doświadczoną kadrą managerską,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić