Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • podstawowe umiejętności w obsłudze komputera
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, zdolność manualna, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Zakres pracy:

  • kontrola jakości materiałów wejściowych, półproduktów i wyrobów gotowych w oparciu o specyfikacje techniczne
  • dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji wyrobów stalowych z normami jakościowymi
  • kontrola nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności
  • sporządzanie protokołów pomiarowych

Mile widziane:

  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość norm technicznych i systemów jakościowych

Oferujemy:

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • odpowiednie przeszkolenie i możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma „Czerwiński” istnieje od kwietnia 1990 roku. Najważniejszą strefą działalności przedsiębiorstwa jest produkcja wyrobów stalowych. Firma posiada nowoczesne linie technologiczne do produkcji rur i profili stalowych metodą zgrzewania indukcyjnego w procesie ciągłym. Nasze rury i profile przeznaczone są dla szerokiego kręgu odbiorców o różnym profilu działalności. Wytwarzamy profile o przekroju: kwadratu, prostokąta, owali, sześciokąta. Linie produkcyjne są również przeznaczone do cięcia blachy stalowej na arkusze i na taśmę stalową z kręgów.
W wyniku dynamicznego rozwoju, Firma została producentem desek do prasowania na płycie i na siatce metalowej oraz producentem suszarek balkonowych o różnej konstrukcji wykonania.
Naszym klientom oferujemy własny transport o ładowności 1,5 do 24 ton oraz załadunek suwnicami o nośności do 5 ton.
Zatrudniamy wyspecjalizowaną załogę fachowców, którzy pracują z nami od lat.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Inne