Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Żory, Mikołów, Wodzisław Śląski, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Pszczyna, Skoczów

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Udział w realizacji nowego projektu
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju wraz z firmą
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., grupowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy języków obcych, dofinansowanie do wypoczynku)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widziana
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Znajomość metodologii 5S mile widziana
  • Obsługa komputera, znajomość MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Kontrola jakości produktu w procesie produkcji oraz produktów końcowych
  • Identyfikowanie i rejestrowanie niezgodności
  • Utrzymanie stałej jakości produkowanych komponentów
  • Przeprowadzanie audytów produktu, procesów produkcyjnych
  • Dokonywanie pomiarów
  • Opracowywanie raportów z kontroli i badań
  • Weryfikacja startu produkcji

Miejsce pracy: Żory

Oferta dotyczy pracy stałej.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić