Aplikacje zostały zamknięte

Kontroler jakości

Cieszyn, (Skoczów, Wisła, Ustroń, Bielsko-Biała, Żory, Rybnik, Czeski Cieszyn), śląskie

PROMOT-ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

„PROMOT” ZAKŁADY METALOWE SP. Z O.O. zatrudni osoby na stanowisko:

Wymagania

  • wykształcanie średnie techniczne,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera Word/ Excel,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno pomiarowymi w praktyce
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziana znajomość języków obcych,
  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu metrologii: wymiarowanie i tolerancje geometryczne,
  • mile widziane szkolenia z zakresu metrologii, GD&T, MSA, SPC,
  • umiejętność pracy w grupie.

Prosimy o składanie ofert na adres:

PROMOT ZAKŁADY METALOWE Sp. z o.o.

43-400 Cieszyn

ul. Frysztacka 49

lub za pomocą przycisku „aplikuj”.