Aplikacje zostały zamknięte

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Koordynator BHP i OŚ

Od: Moltton
Miejsce pracy: Częstochowa

Zakres obowiązków:

  • Koordynowanie obszaru BHP i Ochrony Środowiska dla dwóch zakładów produkcyjnych,
  • Zarządzanie 3 osobowym zespołem,
  • Koordynowanie audytów wewnętrznych- środowiskowych,
  • Tworzenie dokumentacji środowiskowej,
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzeganie przepisów i zasad BHP,
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych dla pracowników,
  • Współpraca z Państwową Inspekcją Pracy i Państwową Inspekcją Sanitarną w zakresie poprawy stanu BHP
  • Rozwijanie i popularyzacja tematów związanych z BHP,
  • Odbiory maszyn,
  • Szkolenie pracowników z zakresu ISO 14001,
  • Prowadzenie miesięcznej analizy wytworzonych odpadów, wyliczenie kosztów, prowadzenie kart ewidencji odpadów, odbieranie i odsyłanie podpisanych KPO, przesyłanie informacji do działu finansów o konieczności fakturowania za odbiór odpadów,
  • Koordynacja prac porządkowych prowadzonych przez firmę zewnętrzną.

Wymagania:

  • 3 lat doświadczenia w koordynacji pracą obszaru BHP i Ochrony Środowiska w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Znajomość norm: ISO 45001, ISO14001 oraz IATF16949,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B.

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużym zakładzie produkcyjnym,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w języku angielskim,
  • Pakiet benefitów m.in. opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Moltton