Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. produktu

Miejsce pracy: Inowrocław

Miejsce pracy: Cieślin

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie zajmującej się produkcją i sprzedażą warzyw
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazna atmosfera i dobra organizacja pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kompetencji

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe (Ogrodnictwo, Technologia Żywności, Biotechnologia lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w tym komunikacyjne i negocjacyjne
  • Kreowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, nastawienie na osiąganie wyznaczonego celu,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku na stanowisku wymagającym dotrzymywania napiętych terminów i spełniania wysokich wymagań jakościowych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

Zadania:

  • Tworzenie i uczestnictwo w procesie zarządzania i rozwoju produktu oraz wprowadzenie na rynek
  • Przygotowanie dokumentów i procesów niezbędnych do wdrożenia, sprzedaży i dalszego rozwoju
  • Przygotowywanie dokumentacji produktowej
  • Koordynacja procesu zakupowego w ramach podległego asortymentu
  • Przygotowywanie, analiza danych sprzedaży i rotacji produktów w zakresie powierzonego asortymentu
  • Optymalizowanie poziomu zapasów
  • Analiza badań rynku oraz potrzeb klientów pod względem technicznym i marketingowym
  • Pozyskiwanie i analiza informacji zwrotnej od sprzedawców i klientów
  • Sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej
  • Nadzór nad zamówieniami oraz nadzór nad wprowadzanymi zmianami
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić