Aplikacje zostały zamknięte

Koordynator ds. realizacji instalacji AV

  • 4 000 – 7 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora ds. realizacji instalacji AV odpowiedzialna będzie za nadzór oraz koordynację realizowanych instalacji audiowizualnych (multimedialnych).

Zakres obowiązków:

– kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac

– koordynacja oraz nadzór prac wykonywanych przez podwykonawców

– weryfikacja poprawności dokumentacji technicznej

– współpraca z klientem oraz zespołem instalacyjnych

– przygotowanie dokumentów formalnych niezbędnych do prawidłowej realizacji instalacji

Od kandydatów wymagamy:

– wykształcenia technicznego

– mile widziane doświadczenie w branży teletechnicznej/audio-wideo

– odpowiedzialności za należyte i terminowe realizowanie zadań

– gotowości do wyjazdów związanych z realizowanymi projektami

– prawo jazdy kat. B

– umiejętności pracy w zespole

– wysokiej kultury osobistej

– dobrej organizacja pracy oraz komunikatywność

– kreatywności podczas rozwiązywania problemów

– zdolności szybkiego uczenia się i chęć ciągłego poszerzania wiedzy

Na stanowisku oferujemy:

– dostęp do najnowszych technologii audiowizualnych

– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku nowoczesnych technologii

– ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

– wyposażenie we wszystkie niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań

– stabilne zatrudnienie w firmie o wyrobionej renomie na rynku oraz atrakcyjny system wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą