Aplikacje zostały zamknięte

Koordynator ds. zajęć pasa ruchu drogowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Firma projektująca i budująca w Warszawie sieci elektroenergetyczne poszukuje pracownika na stanowisko Koordynatora ds. zajęć pasa ruchu drogowego na terenie Warszawy i okolic.

Opis stanowiska:

·       pozyskiwanie niezbędnych zgód formalno-prawnych dot. zajęcia pasa ruchu drogowego do wykonywania robót elektroenergetycznych;

·       przygotowywanie wniosków, decyzji oraz dokumentacji dot. zajęcia pasa ruchu drogowego;

Wymagania:

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji zajęcia pasa drogowego, praktyczna znajomość KPA, Ustawy Prawo Budowlane i Ustawy o drogach publicznych.

Oferujemy:

·       możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji;

·       pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

·       Pakiet Medyczny PZU  i MultiSport