Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator ds. zarządzania zmianą

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Strzelin, Brzeg Dolny, Bielawa, Wałbrzych, Jelenia Góra, Kłodzko, Oleśnica

Lokalizacja: woj. opolskie (praca zdalna)

Oferta:

  •  Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Możliwość pracy zdalnej i elastycznych godzin pracy
  • Praca w dynamicznym, międzynarodowym zespole (w zespole pracują osoby z Europy, Azji i Ameryki)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu zniżek Manpower Premium

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność dostosowania komunikatu do odbiorcy
  • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (tworzenie komunikacji i prowadzenie szkoleń w tym języku)
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft, zwłaszcza MS Teams
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie przy projektach globalnych i w środowisku korporacyjnym
  • Dobra organizacja pracy
  • Kreatywność przy tworzeniu prezentacji
  • Otwartość na nowe rozwiązania
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń zdalnych

Zadania:

  • Wspieranie procesu zarządzania zmianą i wprowadzania nowych rozwiązań m.in. technologicznych wewnątrz organizacji
  • Bieżący kontakt z działami tworzącymi nowe rozwiązania od strony technicznej, mający na celu dobre zrozumienie zmiany i produktu
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej w języku angielskim informującej o wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Tworzenie instrukcji opisujących proces i terminy wprowadzania zmian oraz kroki konieczne do podjęcia przez użytkowników danego narzędzia
  • Tworzenie oraz prowadzenie webinarów i szkoleń dla różnych działów firmy dotyczących wprowadzanych nowości
  • Obsługa intranetu, w tym tworzenie zamieszczanych tam treści