Koordynator pielęgniarek

Miejsce pracy: Łódź

Aplikuj, jeśli posiadasz:

    • 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki – mile widziane w POZ,
    • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem będzie dodatkowym atutem,
    • wykształcenie kierunkowe,
    • umiejętność podejmowania decyzji, inicjatywę oraz przedsiębiorczość,
    • ukończone kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i resuscytacja krążeniowo-oddechowa, szczepienia ochronne),
    • dobrą znajomość programów MS Office (Word, Excel).

Proponujemy:

    • możliwość pracy w prężnie rozwijającym się ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej,
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę lub działalność gospodarcza),
    • opiekę medyczną,
    • pakiet sportowy,
    • przyjazną atmosferę pracy.

Poszukujemy Koordynatora pielęgniarek do nowego oddziału w Łodzi.

Zadania na tym stanowisku:

    • koordynacja pracy zespołu pielęgniarskiego w przychodni,
    • zarządzanie grafikami i czasem pracy,
    • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • nadzór nad prowadzoną dokumentacją medyczną.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić