Koordynator Techników – Praca w biurze – Telewizja Kablowa

  • 2 500 – 6 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Gdynia, Pomorskie

Opis

Firma zajmująca się obsługą największego Operatora Telewizji Kablowej w Polsce

poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator Pracowników Terenowych

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy techników i instalatorów w terenie,
  • Wsparcie przy rozwiązywaniu problemów technicznych w terenie,
  • Przygotowywanie grafików, raportów i innej dokumentacji,
  • Wydawanie i przyjmowanie zamówień materiałowo-sprzętowych,

Wymagamy:

  • Minimum wykształcenie średnie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoka motywacja, samodzielność i orientacja na osiąganie celów,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Świetną atmosferę pracy,
  • Zdobywanie nowych doświadczeń,
  • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie,
  • Szkolenia wdrażające w branżę,

Preferowane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

CV oraz oferty współpracy prosimy przesyłać poprzez formularz OLX.pl,

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło