Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Koordynator zespołu księgowego

Miejsce pracy: Katowice

7-7-63687

Dla naszego Klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, która w centrum Katowic prowadzi kameralne Centrum Usług Wspólnych – poszukujemy osoby, która będzie koordynować pracę 6-osobowego zespołu księgowego.

Miejsce pracy: Katowice (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Zakres obowiązków:
– zarządzanie, rozwój i wspieranie zespołu księgowego,
– współpraca z zarządem oraz zagranicznymi oddziałami firmy – ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
– wsparcie w audycie,
– możliwość wprowadzania własnych pomysłów odnośnie usprawnień oraz wdrażanie nowych rozwiązań,
– udział w procesach doboru i naboru nowych członków zespołów.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy w księgowości (min 3 lata),
– doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane,
– biegłe posługiwanie się językiem angielskim (C1),
– znajomość języka hoilenderskiego – mile widziana,
– bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
– komunikatywność, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym.

Korzyści:
– praca w niewielkiej strukturze cieszącej się dużą renomą na rynku pracy,
– współpraca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
– stabilne zatrudnienie,
– ubezpieczenie na życie,
– karta OK system,
– prywatna opieka medyczna.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić