Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Firma KiK Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: KOSZTORYSANT

Miejsce pracy: Ostrzeszów

4500-8000 zł brutto

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych na podstawie dokumentacji budowlanej;
  • Przygotowywanie i wysyłanie ofert cenowych do Inwestorów/Zamawiających;
  • Udział w negocjacjach;
  • Analizowanie i porównywanie ofert na materiały i usługi.

WYMAGANIA:

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej;
  • Znajomość programu AUTO-CAD;
  • Znajomość pakietu MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project);
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Systematyczność, dokładność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Inicjatywa, samodzielność i kreatywność;
  • Znajomość nowoczesnych technologii związanych z realizacją inwestycji budowlanych.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Nowe ciekawe wyzwania
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

KiK Budujemy dla Ciebie świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (hale magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, z zapleczem socjalnym i biurowym) jak i budownictwa ogólnego (centra usługowo-handlowe, placówki użyteczności publicznej, obiekty rekreacyjne). Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 2009r.
Gwarantujemy kompleksową realizację zleceń, począwszy od przygotowania projektu, poprzez uzyskanie niezbędnych pozwoleń, wykonawstwo, aż do momentu oddania gotowego obiektu w ręce Inwestora.

Nasza koncepcja działania opiera się na doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu zespołu, składającego się z wykwalifikowanych projektantów, architektów oraz inżynierów projektów.

Dzięki nowym i coraz bardziej wymagającym projektom Firma K&K umacnia swoją pozycję w branży budowlanej.

Głównym założeniem Grupy K&K jest szybkie i elastyczne dostosowanie się do wymagań Klienta przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Czego efektem są liczne nagrody oraz certyfikaty, którymi Grupa K&K może się poszczycić.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Finanse , Praca Administracja biurowa