Opis stanowiska pracy

INSTAL – LUBLIN S.A. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

OPIS STANOWISKA:

  • Analiza dokumentacji przetargowej (dokumentacji technicznej, SIWZ)
  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów
  • Opracowanie kosztorysów w oparciu o dokumentację projektową
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców i podwykonawców, analiza, porównywanie i negocjowanie ofert
  • Opracowywanie optymalizacji, wyszukiwanie na rynku materiałów i urządzeń zamiennych (Value Engineering)
  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych robót
  • Koordynacja prac na budowie
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
  • Współpraca z GW, Inwestorem i innymi Wykonawcami
  • Nadzór nad przestrzeganiem BHP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, w zakresie instalacji sanitarnych, obejmujących instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe, klimatyzacyjno – wentylacyjne i cieplne.
  • Umiejętność wykonywania rysunków w programie AutoCad
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Rzetelność i uczciwość
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Karta Benefit, Opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji CV za pomocą opcji „Aplikuj”

Prezentacja firmy

INSTAL – LUBLIN S.A. to jedna z największych firm instalacyjnych w Polsce, z 70 letnią tradycją w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, energetyki, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Firma dysponuje własnym potencjałem wykwalifikowanych pracowników, umożliwiającym realizację dużych przedsięwzięć technicznych o krótkim terminie realizacji.

Realizujemy prace instalacyjne dla największych generalnych wykonawców, jak m.in.: Polimex Mostostal, Budimex, Mostostal Warszawa, Skanska, ALSTOM, SNC LAVALIN, oraz pakiety instalacyjne dla wielu prestiżowych klientów, m.in.: Michelin, Bridgestone, Procter & Gamble, ZA Puławy, Black Red White.

INSTAL-LUBLIN S.A. to firma z bogatym doświadczeniem. Dzięki naszym kompetencjom, podczas długoletniej działalności mieliśmy przyjemność współpracować przy realizacjach projektów z różnych dziedzin.

Zakres Usług Spółki obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych wraz z projektowaniem. Wykonujemy m.in.:

– Pompownie wody chłodzącej,
– Instalacje wentylacji i klimatyzacji,
– Instalacje wodno-kanalizacyjne,
– Instalacje przeciwpożarowe,
– Instalacje grzewcze,
– Chłodnictwo,
– Instalacje gazowe,
– Roboty antykorozyjne i izolacyjne,
– Kotłownie i węzły cieplne,
– Stacje uzdatniania wody i oczyszczalnie ścieków,
– Instalacje technologiczne.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inżynieria , Praca Kadra zarządzająca
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić