Aplikacje zostały zamknięte

księgowa biuro rachunkowe

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

OpisZakres obowiązków m. in.:

· księgowanie dokumentów źródłowych wyznaczonych klientów

· sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,

· segregacja i archiwizacja dokumentów,

· inne prace administracyjne oraz współpraca przy zadaniach i realizowanych projektach

Wymagania:

· doświadczenie w księgowości, mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym,

· znajomość zagadnień finansowo – księgowych,

· wykształcenie – preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki, lub w trakcie nauki,

· umiejętność uczenia się i stosowania posiadanej wiedzy,

· chęć rozwoju w dziedzinie podatków i rachunkowości,

· dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

Oferujemy:

· zatrudnienie na umowę o pracę/umowę zlecenie na pełny wymiar czasu lub w godzinach dopasowanych do grafiku zajęć;

– możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w rachunkowości;

· udział w ciekawych projektach

Dołącz do nas

Każde zgłoszenie jest przez nas uważnie rozpatrywane.

Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie oczekiwań finansowych i możliwego terminu podjęcia pracy.