Księgowa/ Księgowy z j.angielskim

Location: Lublin

With a startup spirit and 80,000+ curious and courageous minds, we have the expertise to go deep with the world’s biggest brands—and we have fun doing it. Now, we’re calling all you rule-breakers and risk-takers who see the world differently, and are bold enough to reinvent it. Come, transform with us.

Obowiązki:

  • Alokowanie i rozliczanie płatności przychodzących
  • Obsługa zaległych płatności.
  • Rozwiązywanie rozbieżności (bank, firma, kontakt z klientem)
  • przygotowywanie i wysyłanie ponagleń
  • Rozwiązywanie potrąceń i sporów
  • Wykonanie uzgodnień kont klientów / uzgadnianie konta bankowego
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów
  • Dokonywanie kontroli procesów księgowych ustalonych za pomocą wewnętrznych zasad
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z odpowiednimi rynkami i klientami obsługiwanymi przez zespół
  • Prowadzenie księgi dłużników

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. B2;
  • Znajomość MS Excel;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi (wewnętrzni klienci, liderzy itp.);
  • Pro aktywne podejście, gotowość do uczenia się nowych umiejętności, zdolność do samodzielnego działania i realizowanie swoich obowiązków;
  • Preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Miłe widziana zanjomość programu SAP;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach;
  • Dodatkowe bonusy ( LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta Lunchpass, dodatkowe dni urlopu, biking program).

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło