Aplikacje zostały zamknięte

Księgowa/y w firmie Universal Express Relocations

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Universal Express Relocations poszukuje osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Umowa na zastępstwo, minimum 1 rok

Główne obowiązki:

Bieżąca weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i formalno-merytorycznym Księgowanie dokumentów zakupu, sprzedaży

Bieżąca analiza kont księgowych

Kontrola i uzgodnienia rozrachunków

Przygotowywanie płatności

Współpraca z działami biznesowymi oraz kontakt z kontrahentami wewnętrznymi i zewnętrznymi,

Wsparcie w raportowaniu na potrzeby statutowe i zarządcze

Wsparcie w przygotowywaniu deklaracji podatkowych, GUS, NBP

Czego oczekujemy:

Min. 2 lata doświadczenia w księgowości na analogicznym stanowisku

Praktycznej znajomości aktualnych przepisów podatkowych i UoR

Znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel)

Znajomości systemów księgowych – znajomość programu Symfonia FK będzie dużym atutem

Doskonałej organizacja pracy własnej

Samodzielności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki

Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

Dokładności i staranności

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju

Niezbędne narzędzia pracy

Pracę w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić