Aplikacje zostały zamknięte

Księgowość, Biuro Rachunkowe

  • 4 000 – 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Biuro rachunkowe z siedzibą w Warszawie (Bemowo) zatrudni księgową z doświadczeniem.

Opis stanowiska

  • praca przy pełnych księgach handlowych, KPiR,
  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • ewidencjonowanie i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
  • rozrachunki.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i samodzielności,

Wymagania

  • doświadczenie w pełnej księgowości,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność, dokładność.

Dodatkowy atuty

  • znajomość kadr i płac,
  • znajomość programu SAGE Symfonia,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości, VAT

CV wraz z oczekiwaniami finansowymi, proszę wysyłać na e-mail z dopiskiem KSIĘGOWOŚĆ