Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1795

Obowiązki:

Wprowadzanie dokumentów do programu księgowego. Prowadzenie rejestrów VAT Księgowanie dokumentów: podatkowa książka przychodów i rozchodów, pełna księgowość ( księgi rachunkowe). Sporządzanie deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT. Sporządzanie sprawozdań finansowych.Sporzadzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem. Prowadzenie akt osobowych i pozostałej dokumentacji kadrowej. Naliczanie urlopów, rozliczanie czasu pracy. Sporządzanie list płac, naliczanie poszczególnych składników wynagrodzeń, obciążeń, potrąceń, zasiłków. Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON, PIT.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • znajomość przepisów prawa z zakresu prawa podatkowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, rachunkowości.
  • rzetelność, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy.
  • Obsługa komputera

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: racunkowość, płace kadry, specjalizacja: finanse

Miejsce pracy: WSCHODNIA 2, 20-015 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny lub e-mail

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse , Praca Ubezpieczenia