Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Księgowy/a GL z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Wrocław

5-7-59900
Wynagrodzenie: 6000 – 7500 PLN

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Obowiązki:

– księgowanie operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej (PK, wyciągi bankowe, amortyzacja)
– kontrolowanie i uzgadnianie sald kont według standardów księgowości
– przygotowywanie sprawozdań finansowych/raportów okresowych
– prowadzenie rejestru środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych
– zapewnienie poprawności wprowadzanych danych
– kalkulacja VAT oraz podatków

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego min. B2/C1
– dobra znajomość języka angielskiego min. B2
– ok 3 lata doświadczenia w dziale GL
– doświadczenie w obszarze obsługi klienta
– wykształcenie kierunkowe
– dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Exce
– dostępność do podjęcia pracy w przeciągu miesiąca

Korzyści:
– praca w profesjonalnym, międzynarodowym i dynamicznym środowisku
– bogaty pakiet świadczeń (w tym prywatna opieka zdrowotna i karta Multisport)
– możliwość rozwoju
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– praca poniedziałek-piątek
– biznesowe godziny pracy (8-16 / 9-17)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.