KSIĘGOWY/A W DZIALE NALEŻNOŚCI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Księgowy/a w dziale należności z językiem niemieckim
Katowice
NR REF.: 1146342

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Księgowego w dziale należności (AR) z językiem niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar należności, a w szczególności za przygotowanie uzgodnień i dokumentacji danych finansowych, przychodzące płatności, kontrolę ewentualnych różnic, a także przeglądanie rachunków Klientów. Dodatkowo w zakres obowiązków będzie wchodziło przygotowywanie miesięcznych uzgodnień, tworzenie okresowych raportów i dokumentacji procesowej, a także aktywny kontakt z wewnętrznym i zewnętrznym Klientem.

Idealna osoba powinna posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B1 i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B1/B2).

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe, pakiet benefitów pozapłacowych, dalszy rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, a także dogodną lokalizację i możliwość pracy zdalnej.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić