Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku, należeć będzie między innymi:

  • weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującym stanem prawnym i przyjętymi procedurami
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych, faktur zakupu towaru, wyciągów bankowych
  • przygotowanie i uzgadnianie rejestrów VAT, JPK VAT
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość)
  • doświadczenie w pracy w księgowości minimum 2 lata
  • znajomość zasad księgowości, aktualna wiedza z zakresu przepisów podatkowych
  • znajomość przepisów prawa pracy będzie mile widziana
  • znajomość programu SAP oraz dobra znajomość języków angielskiego i czeskiego będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, dokładność, sumienność, uczciwość, odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie dziękujemy za przesłane aplikacje.

Prezentacja firmy

Bimaro sp. z o.o. działa na polskim rynku od 2004 r. Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja świeżych owoców i warzyw na rynek krajowy i zagraniczny.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić