Aplikacje zostały zamknięte

Księgowy

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Kalisz, Wielkopolskie

Opis

Firma handlowa zatrudni do swego działu osobę ze znajomością pełnej księgowości.

OBOWIĄZKI

  • sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
  • rejestracja faktur zakupowych,
  • wystawianie faktur i dokumentów sprzedażowych, w tym dotyczących eksportu, WND i usług

transportowych,

  • prowadzenie gospodarki odpadami (BDO),
  • weryfikacja zaległych płatności,
  • współpraca z działem zakupów, handlowym i magazynowym,
  • uzgadnianie i wyjaśnianie różnic między dokumentami magazynowymi i fakturami, ewidencja

i uzgadnianie sald,

  • współpraca z biurem rachunkowym,
  • sprawozdawczość statystyczna oraz INTRASTAT,
  • analiza rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
  • ewidencja wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • powierzone obowiązki z zakresu kadrowo – płacowego,

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w pełnej księgowości
  • znajomość przepisów podatkowych oraz kadr i płac; znajomość prawa spółek handlowych,
  • mile widziane doświadczenie w branży handlowej,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość Excel, Insert- SUBIEKT,
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – w pełnym wymiarze godzin, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • rozwój osobisty