Kupiec operacyjny z j.niemieckim

Location: Poznań

Dla naszego klienta z sektora SSC/BPO szukamy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Bieżący kontakt ze Spółką niemiecką w związku z ustalaniem zamówień zakupowych;
  • Efektywne kontrolowanie procesów zakupowych w ramach zakupów nieprodukcyjnych;
  • Negocjowanie i uzgadnianie terminów dostaw dla Spółki w Niemczech (> 1.000 €);
  • Zarządzanie i administrowanie wybranymi zamówieniami;
  • Kontakt z dostawcami i reagowanie na odchylenia w terminach;
  • Weryfikacja faktur dla zamówień zakupowych;
  • Raportowanie bezpośrednio do działu zakupów strategicznych w Niemczech.

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego(minimum poziom B2);
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w obszarze zakupów;
  • Własna inicjatywa, motywacja i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość systemu SAP i MS Office.

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie;
  • Bonus roczny;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Wsparcie aktywności sportowych i wiele innych..:) Aplikuj i sprawdź!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić