Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Mieszkasz w małej miejscowości i nie na rękę Ci dojazdy na zajęcia? Mieszkasz w dużym mieście, ale wolisz zaoszczędzić czas i cenisz sobie komfort? Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy, chcesz rozwijać się i zapoznać z systemem e-learningu, a ponadto pracować w domowym zaciszu, to jest to oferta dla Ciebie!

Szkoła Językowa Lingo Novo poszukuje lektorów:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • języka hiszpańskiego

do prowadzenia indywidualnych kursów językowych przez Skype. Pomóż doskonalić język naszym uczniom i stań się częścią zgranego, wzajemnie się wspierającego zespołu.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdalnej pracy we własnym domu.
  • Organizacja zajęć w blokach.
  • Bezpłatne szkolenia wewnętrzne ukierunkowane na metodykę nauczania online.
  • Wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne.

WYMAGAMY:

  • Dostępności 4 dni w tygodniu, najlepiej w godzinach 17:00-21:00 (dodatkowa dostępność będzie atutem).
  • Wykształcenia pedagogicznego wraz z udokumentowanym doświadczeniem w nauczaniu języków.
  • Znajomości komunikatora Skype i obsługi komputera.
  • Umiejętności przekazywania wiedzy i samoorganizacji.

INFORMACJE DODATKOWE:

  • Forma współpracy: umowa cywilnoprawna lub działalność gospodarcza.
  • Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.
  • Wynagrodzenie powyżej 2 000 złotych miesięcznie z możliwością o wiele wyższych zarobków przy większej dostępności, niż wyżej wymieniona.

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATURĘ:

Aby zgłosić swoją kandydaturę, kliknij w przycisk „Aplikuj”.

Prezentacja firmy

Lingo Novo to szkoła językowa, w której oferujemy indywidualne i grupowe kursy językowe dla firm i instytucji. Naszą kadrę dydaktyczną tworzą absolwenci wydziałów językowych krajowych i zagranicznych uczelni, dla których nauczanie i praca z ludźmi stanowią prawdziwą pasję. Prowadzimy ogólne i specjalistyczne kursy z języka anielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego i hiszpańskiego. Nauka w Lingo Novo nastawiona jest na osłuchanie się i przyswojenie odpowiedniej wymowy, nabycie swobody w posługiwaniu się językiem obcym a także poznanie kultury danego kraju.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca dla studenta , Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja , Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia