Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider/ Brygadzista magazynu

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Plewiska lub Komorniki

Oferta:

  • Stabilna umowa o pracę
  • Benefity pozafinansowe
  • Możliwość współpracy z największymi klientami w branży
  • Realny wpływ na kształtowanie procesów logistycznych w firmie
  • Możliwość rozwoju poziomego (szkolenie e-learningowe) i pionowego (warsztaty managerskie)

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania grupą
  • Znajomość procesów logistycznych pick & pack
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Język angielski: poziom B1/B2
  • Umiejętność długofalowego planowania

Zadania:

  • Zarządzanie, motywowanie podległych pracowników
  • Organizowanie i kontrola pracy zespołu
  • Jakościowa i terminowa realizacja powierzonych przez kontrahentów zadań
  • Kontrola rentowności procesów
  • Przeprowadzanie ocen okresowych
  • Współpraca z działem obsługi klienta

Kontakt pod numerem: 660 491 466 lub

608 549 240

Oferta dotyczy pracy stałej.