LIDER LINII MONTAŻU – rozwijaj się z nami!

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.- numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Obecnie dla naszego Klienta mający siedzibę w Łodzi:

LIDER LINII MONTAŻOWEJ

lokalizacja: Łódź

NAM WYSTARCZY, JEŚLI POSIADASZ DOŚWIADCZENIE W MONTAŻU!

Zakres obowiązków:

  • skręcanie, montaż elementów metalowych
  • kontrola uzyskanych elementów zgodnie z wyznaczonymi instrukcjami
  • koordynowanie, mobilizacja zespołu
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę na jedną zmianę (8:00-16:00)
  • na początek wynagrodzenie w wysokości 3500 zł/h brutto
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • wolne weekendy
  • przyjazną atmosferę
  • opieka koordynatora i wynagrodzenia zawsze na czas!

Aplikuj! Kontakt: 506 561 604 lub 506 561 876

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić