– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider sekcji BHPMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem specjalistów ds. BHP
  • Nadzór nad poprawnością prowadzenia wszystkich dochodzeń powypadkowych i wniosków powypadkowych realizowanych przez specjalistów ds. BHP
  • Nadzór merytoryczny nad prawidłowym opracowywaniem dokumentacji powypadkowej, rejestrowaniem wypadków i chorób zawodowych
  • Opracowywanie propozycji działań doskonalących (w tym inwestycyjnych) na kolejny rok ze wszystkich obszarów obsługiwanych przez specjalistów
  • Przeprowadzanie kontroli stanowisk pracy z zakresu H&S ogólnych i celowanych w obsługiwanych obszarach i w zakładzie
  • Przeprowadzanie kontroli podmiotów zewnętrznych realizujących usługi na terenie zakładu
  • Przygotowywanie rocznej analizy stanu bhp, wypadkowości, realizacji zaleceń zewnętrznych organów nadzoru nad warunkami pracy w firmie, zadań i celów z zakresu bhp na przyszły rok
  • Uczestnictwo we wszystkich  odbiorach stanowisk pracy, linii procesowych, pomieszczeń pracy, magazynowych i socjalnych, maszyn i urządzeń, wykonanych inwestycji na terenie zakładu w obsługiwanych obszarach
  • Uczestnictwo w kontrolach przeprowadzanych przez organy zewnętrznej kontroli nad warunkami pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze bhp na stanowisku liderskim lub kierowniczym w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z  zakresu budowy i eksploatacji maszyn/urządzeń oraz wymagań przepisów bezpieczeństwa w tym zakresie
  • Znajomość przepisów bhp i p.poż
  • Znajomość systemów OHSAS 18001/ PN-N 18001
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego systemu zarządzania BHP
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz projektami
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło