Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Lider Spedycji

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • rozwój i odpowiedzialność za uruchomienie nowego oddziału (spedycja krajowa/ międzynarodowa)
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów we współpracy z Działem Handlowym
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów spedycyjnych i budowanie partnerskich relacji z Klientami
  • monitorowanie procesów w obszarze  transportu i proponowanie usprawnień w celu większej efektywności zespołu
  • monitorowanie rynku w zakresie stawek transportowych, prowadzenie negocjacji
  • realizacja budżetu, celów biznesowych i planów związanych z rozwojem oddziału
  • prowadzenie rekrutacji, zarządzanie podległym zespołem

Wymagania:

  • znajomość branży TSL i specyfiki pracy w transporcie drogowym
  • miele widziana znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe logistyczne lub ukończone kursy z zakresu spedycji, transportu
  • samodzielność, organizacja pracy własnej oraz otwartość na rozwój
  • umiejętność współpracy z innymi

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego – budowanie nowej jednostki operacyjnej
  • możliwość kompleksowej obsługi logistycznej
  • pełne wdrożenie na stanowisko
  • pakiet benefitów: opieka zdrowotna, pakiety sportowe, ubezpieczanie grupowe, dofinansowanie do nauki