Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider zmiany – dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Bielawa, Dzierżoniów, Strzegom, Jawor

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczny dodatek funkcyjny
  • Rekrutacja on-line
  • Stabilne zatrudnienie!
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata -> czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń -> w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Możliwość zagranicznych podróży służbowych
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Twojej miejscowości
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, dofinansowanie wakacji)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem (szkolenia, wdrażanie w obowiązki)
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu, w zakresie: mechaniki, elektryki, pneumatyki oraz automatyki
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Obsługa systemu SAP – mile widziane
  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowanie czasu pracy podległego zespołu
  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i delegowania zadań pracownikom

Zadania:

  • Zarządzanie zespołem (organizacja i koordynacja oraz planowanie pracy w dziale utrzymania ruchu)
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Współpraca z innymi działami, np. produkcji
  • Raportowanie, prowadzenie dokumentacji
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie utrzymania ruchu
  • Podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników oraz własnych
  • Udział w procesach rekrutacyjnych
  • Opieka i motywowanie podległego zespołu
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić