UNITRAILER SP. Z O.O.

Firma Unitrailer zajmująca się sprzedażą internetową przyczep oraz części i akcesoriów do przyczep samochodowych w związku z ekspansją na rynki zagraniczne poszukuje nowych kandydatów do działu obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków

·        Zarządzanie i obsługa naszych sklepów e-commerce

·        Codzienna współpraca z kluczowymi dostawcami usług e-commerce oraz IT

·        Zarządzanie wdrożeniami nowych funkcjonalności w sklepach UNITRAILER wymaganych do efektywnego funkcjonowania

·        Budżetowanie kosztowe i czasowe planowanych projektów

·        Zarządzanie komunikacją w ramach realizowanych projektów (organizowanie spotkań, transferów wiedzy, przepływu informacji między projektowych)

·        Udział w tworzeniu strategii marek w obszarze usług e-commerce

·        Udział w tworzeniu strategii komunikacji marek

·        Nadzór nad kontami GMC, GA oraz Search Console oraz zarządzanie ewentualnymi wdrożeniami

·        Analiza rynku i trendów e-commerce oraz wdrażanie elastycznych rozwiązań w tym obszarze.

Nasze wymagania

·        Otwartość i chęć uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych kompetencji

·        Co najmniej 3-4 lata doświadczenia w projektach z zakresu e-commerce i/lub digital marketingu, mile widziane doświadczenie w projektach międzynarodowych

·        Znajomość platform sprzedażowych e-commerce (preferowany IdoSell)

·        Doświadczenie w koordynowaniu i wdrożeń rozwiązań / funkcjonalności

·        Doskonała znajomość minimum języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce działającej na skalę europejską,

·        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy jaką posiadasz,

·        Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        Formę zatrudnienia jaką preferujesz: etat, umowa B2b lub umowa zlecenie,

·        Udział w atrakcyjnych warsztatach i szkoleniach,

·        Pakiet prywatnej obsługi medycznej,

·        Kartę Multisport,

·        Grupowe ubezpieczenie na życie.

Oznaczone jako: marketing

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić