Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Magazynier – operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Sosnowiec

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkującej wyposażenie placów zabaw, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zadania:

Obsługa wózka widłowego
Dostarczanie i odbiór komponentów z linii produkcyjnej
Przygotowywanie transportów do wysyłki
Pakowanie, prace magazynowe

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
Uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT
Umiejętność obsługi wózków bocznych i czołowych
Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasz Klient oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
Ubezpieczenie na życie
Fundusz socjalny
Kartę Multisport

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić