Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

  • Zaopatrywanie działu produkcji w materiały, surowce i opakowania,
  • Zbieranie gotowych wyrobów z produkcji i ich transport na magazyn,
  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego,
  • Ewidencjonowanie wyrobów gotowych wywożonych z produkcji na magazyn,
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie standardów 5S oraz zasad BHP w ramach miejsca pracy.

Wymagania

  • Uprawnienia na wózki jezdniowe (egzamin UDT) – warunek konieczny,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 2–zmianowym (w dniach od poniedziałku – do piątku),
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

  • Stabilne i ciekawe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia miesięczna oraz premia kwartalna,
  • Pakiet benefitów ( ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS, pakiety medyczne),
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • Komfortowe warunki pracy.

Prezentacja firmy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group z siedzibą w Wielkiej Brytanii zajmuje się produkcją mat do siedzeń samochodów osobowych różnych marek.
Spółka działa w branży automotive już od ponad 16 lat.
W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy inteligentnych, zmotywowanych i sumiennych osób do pracy w Tychach.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
premia miesięczna, premia kwartalna, ubezpieczenie dodatkowe, pakiety medyczne.
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na magazynie