Magazynier – Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Środa Śląska

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. ( nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Firma, w której będziesz pracować zajmuje się produkcją szyb samochodowych.

Praca w miejscowości: Komorniki (okolice Środy Śląskiej)

Stanowisko – Magazynier – Operator wózka widłowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Obsługa i kontrola stanu technicznego wózka widłowego

– Obsługa przychodzacych i wychodzących dostaw i transportu

– Prowadzenie ewidencji magazynowej

– Weryfikacja ilościowa i jakościowa materiałów na magazynie

– Transport wewnętrzny

WYMAGANIA:

– Wykształcenie min. średnie techniczne

– Aktualne uprawnienia na wózki widłowe (elektryczne – UDT)

– Doświadczenie na stanowisku magazyniera operatora wózka

– Znajomość obsługi komputera i programów ERP

– Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

– Znajomość dokumentacji magazynowej i wysyłkowej

OFERUJEMY:

– Możliwość rozwoju zawodowego

– Pracę w międzynarodowym środowisku

– Możliwość kontaktu z innowacyjną technologią produkcji szyb

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Dofinansowanie do posiłków

Skontaktuj się z jednym z numerów lub wyślij CV na email: praca(at)charlieworks.eu

Nasze biura w Polsce:

Jasło – 797 821 257 /798 113 596

Kluczbork – 516 083 320 /533 134 385

Poznań – 733 359 207 /508 569 193

Radom – 696 014 236/733 283 383

Zamość – 508 569 205/575 551 900

Pracownicy UA: 537 805 896

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić