Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

  • przyjmowanie dostaw oraz umieszczanie ich na odpowiednich lokalizacjach,
  • kompletacja zamówień według list wysyłkowych,
  • załadunek towaru,
  • dbanie o porządek na magazynie oraz o powierzone mienie.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie oraz obsłudze wózków widłowych,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT I WJO,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • sumienność,
  • dokładność,
  • dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacji pracowników na stanowiska związane z obsługą Klienta, produkcyjne, techniczne, magazynierów oraz personelu biurowego, oraz w rekrutacjach międzynarodowych.
Obecnie zatrudniamy ponad 3000 Pracowników Tymczasowych dla ponad 200 Klientów.
Jesteśmy firmą ogólnopolską, posiadającą 18 biur regionalnych i 40 biur pomocniczych.
Działamy na rynku od 1991 r. w tym ponad trzy lata w branży pracy tymczasowej,
Asistnet Work Group jest częścią Grupy Solid zatrudniającej ponad 35 000 Pracowników każdego dnia i świadczącej usługi dla ponad 6100 Klientów instytucjonalnych.   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Logistyka , Praca Praca na magazynie