Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier – PRACA OD ZARAZ – 1 ZMIANA !

Miejsce pracy: Katowice

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie zawieraną z Adecco Poland,
  • Pracę w godzinach 8:00-16:00,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Zadania:

  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera ręcznego,
  • Rozładunek i załadunek kontenerów ze sprzętem sportowym,
  • Proste prace magazynowe,
  • Pracę porządkowe na magazynie.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracach magazynowych,
  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00-16:00,
  • Zaangażowanie i chęci do pracy.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: SP/MA/04/21/KTW/PS