Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier – PRACA OD ZARAZ !

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieraną z biurem Adecco,
  • Docelowo możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę klienta,
  • Pracę na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • Pracę na początek na 1 zmianę 17:00-1:00 lub 18:00-2:00
  • Wynagrodzenie podstawowe  3000zł brutto,
  • Premię uznaniową nawet do 700zł brutto miesięcznie,
  • Kartę płatniczą 210zł netto doładowywaną na podstawie frekwencji – po 2-3 miesiącach pracy,
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych – 20% min krajowej,
  • Kartę do automatu z kawą, herbatą, batonami itd. (po 2miesiącach pracy)
  • Karnet sportowy w atrakcyjnej cenie,
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia,
  • Pracę od zaraz,
  • Pracę w Sosnowcu na ulicy Inwestycyjnej.

Zadania:

  • Rozładunek, załadunek, segregacja materiałów,
  • Zabezpieczanie przeładowywanych towarów,
  • Obsługa skanerów magazynowych.

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Chęć nawiązania stałej współpracy,
  • Sprawność fizyczna,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta pracy tymczasowej.

Poleć ofertę swoim znajomym. Mamy wiele ciekawych ofert pracy.

Numer referencyjny: CA/MA/05/21/KTW/PS