Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

-kompletacja zamówień do odbiorców

-obsługa urządzeń magazynowych

-utrzymanie ładu i porządku w magazynie

Wymagania

-sumienność i uczciwość

-aktualna książeczka sanepidu

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

-stawka godzinowa 21 ,10 brutto

-umowa zlecenie

-stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która pozwoli Ci nabyć nowe umiejętności i rozszerzyć posiadane kwalifikacje. Praca tymczasowa to doskonała okazja, by połączyć pracę z nauką czy z innym zajęciem. Dla osób bezrobotnych lub dopiero wchodzących na rynek, umowa o prace tymczasową lub umowę zlecenie może być szansą na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego. Jesteśmy rzetelni i profesjonalni w tym, co robimy. Możesz liczyć na naszą wszechstronną pomoc w zakresie pośrednictwa pracy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w kraju i pracy za granicą!

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić