Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Chcesz wyjechać do Holandii aby zarobić? Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych? A może dopiero zaczynasz karierę zawodową? Podejmij stabilną pracę z Timing, nie zwlekaj! Podejmij pracę w Holandii już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • segregacja paczek,
  • rozładunek/załadunek.

Zapewniamy:

  • stawkę na start 10,93€ brutto/h + dodatki,
  • organizację wyjazdu,
  • zakwaterowanie,
  • stabilne i legalne zatrudnienie.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Wymagania

Oczekujemy:

  • wystarczy byś był gotowy do podjęcia pracy w systemie dwu-, trzy -zmianowym,
  • wystarczy byś posiadał doświadczenie w pracach magazynowych,
  • znał język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadane prawo jazdy będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesionalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny.

Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.