Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Magazynier UDT Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta z branży automotive a stanowisko pracy: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Bielsko-Biała / Czechowice-Dziedzice

Zakres obowiązków:

– kompleksowa obsługa procesów magazynowych i procesów produkcyjnych,

– aktywny udział w ciągłym ulepszaniu procesów magazynowych,

– realizacja zamówień magazynowych,

– wykonywanie zleceń produkcyjnych,

– rozładunki/załadunki dostaw oraz dokonywanie ruchów magazynowych,

– utrzymywanie zgodności stanów magazynowych,

– odpowiedzialność za porządek na magazynie, w tym udział w audytach kontrolnych (zewnętrzne audyty ISO, wewnętrzne audyty 5S) oraz wdrażanie zaleceń poaudytowych,

– przyjmowanie zwrotów na podstawie dokumentacji,

– zatowarowanie stref produkcyjnych zgodnie z wytycznymi,

– poprawność w sklasyfikowaniu i oznakowaniu wytwarzanych odpadów.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z bogatymi świadczeniami z ZFŚS,

– pakiet opieki zdrowotnej – dofinansowanie przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników i ich rodzin,

– pakiety sport i kultura,

– pracowniczy program emerytalny PPE,

– możliwość satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży automotive.

Wymagania:

– wykształcenie zawodowe (mile widziane średnie),

– uprawnienia UDT do jazdy wózkiem widłowym wysokiego składu (warunek konieczny),

– dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym,

– min. 1 rok doświadczenia na stanowisku magazyniera w firmach produkcyjnych,

– praktyczna umiejętność obsługi skanera,

– znajomość sporządzania dokumentacji magazynowej oraz jej obiegu

– dobra organizacja pracy,

– kreatywność w działaniu,

– łatwe nawiązywanie kontaktu ze współpracownikami,

– obsługa modułu magazynowego i produkcyjnego programu SAP- opcjonalnie,

– dobra znajomość komputera w tym MS Office – opcjonalnie.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.