Aplikacje zostały zamknięte

Magazynier z UDT/ stawka nawet do 4000zł brutto + bonusy! – Zielona Góra

Miejsce pracy: Zielona Góra

Sprawdź swoje przyszłe obowiązki!

  • rozładunek i załadunek towarów przy pomocy wózka widłowego
  • inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

W zamian otrzymasz tak wiele:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 3600zł brutto, które zwiększamy po okresie próbnym!
  • premie miesięczne nawet do 400 zł
  • darmową opiekę medyczną
  • ubezpieczenie
  • kartę sim do telefonu – smsy, internet i rozmowy na użytek prywatny
  • kartę zniżkową na paliwo
  • bony okazjonalne
  • posiłki w pracy

A to wszystko otrzymasz, jeśli posiadasz:

  • Uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych oraz doświadczenie w ich użytkowaniu!

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Darmowy posiłek
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Opieka lekarska
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!