Aplikacje zostały zamknięte

Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta, firmy z branży poligraficznej poszukuję Kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER z UDT

Miejsce pracy: Batorowo

Zakres obowiązków:

  • załadunek/ rozładunek towarów
  • tworzenie i wystawianie dokumentów
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o prawidłowość stanów magazynowych
  • obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy magazyniera
  • gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • chęć do pracy, zaangażowanie

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w systemie zmianowym
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, pakiet medyczny, karta Multisport)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.