Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Magazynier z uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Płońsk

Opis stanowiska pracy:

  • Obsługa wózków widłowych,
  • Gospodarka paletami i skrzynkami,
  • Obsługa systemu magazynowego i skanera.

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT II WJO do obsługi wózków widłowych,
  • Książeczka sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Podstawowe wynagrodzenie + system premiowy,
  • Praca na II zmiany w godzinach 5:00-15:00, 15:15- 01:15,
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, karta lunch, karty przedpłacone na Boże Narodzenie i Wielkanoc,
  • Wparcie merytoryczne w okresie adaptacji,
  • Miejsce pracy: Załuski koło Zakroczymia.