Aplikacje zostały zamknięte

Magazynier z uprawnieniami UDT/ atrakcyjna oferta!

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Obecnie dla naszego Klienta mający siedzibę w Łodzi szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier z UDT

lokalizacja: Łódź, Nowe Sady

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli:

Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wraz z doświadczeniem!

Co zyskujesz?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (14-22, 22-6)
  • wynagrodzenie w wysokości 21 zł brutto/h
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • bezpłatne obiady
  • wolne weekendy
  • przyjazną atmosferę pracy i wypłaty zawsze na czas

Twoje zadania to:

  • rozładunek,załadunek towarów
  • inne prace pomocnicze na magazynie

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!