Aplikacje zostały zamknięte
Praca.farmacja.pl

Magister Farmacji

Miejsce pracy: Skoczów

Zdrowit SA to firma rodzinna wyłącznie z polskim kapitałem, która tworzy swoją historię nieprzerwanie od ponad 2004 roku.

Zdrowit to przede wszystkim ludzie, ludzie z pasją. Pasją dbania o zdrowie.

Stawiamy na efektywność, otwartość, kompleksowość i szybkość działania.

Sukces naszej firmy tworzy ponad tysiąc zaangażowanych pracowników.

Dołącz do Nas! Podejmij wyzwanie. Podejmij pracę, która zapewni Ci rozwój zawodowy i możliwość zdobywania nowych doświadczeń.

#karierazdrowit obecna jest w social media

  • instagram https://www.instagram.com/karierazdrowit/
  • facebook https://www.facebook.com/karierazdrowit
  • linkedIn https://www.linkedin.com/company/zdrowit

obserwuj Nas i bądź na bieżąco.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system szkoleń
  • udział w rozwojowych projektach indywidualnych
  • atrakcyjny system ubezpieczeń na życie oraz oferta ubezpieczenia OC
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa w dynamicznie rozwijającej się Firmie

Wymagania:

  • dyplom technika farmacji
  • ukończony obowiązkowy staż
  • znajomość programu KAMSOFT mile widziana
  • odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • energię do wspólnego realizowania ciekawych projektów

Zadania:

  • profesjonalna obsługa pacjenta
  • doradzanie i udzielanie rzetelnych informacji pacjentom
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.