Aplikacje zostały zamknięte
BetaMed S.A. istnieje na rynku od 19 lat. Najważniejszym zasobem i źródłem pozycji BetaMed S.A. są ludzie. Zatrudniamy prawie 3000 osób, w 11 województwach – lekarze, personel pielęgniarski, fizjoterapeuci, opiekunowie medyczni, terapeuci zajęciowi, personel pomocniczy i administracyjny.

Każdego dnia niesiemy pomoc prawie 5000 pacjentów objętych naszą opieką. Tylko dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszego personelu możliwe jest zapewnienie profesjonalnej opieki i podnoszenie jakości życia naszych pacjentów.

Dołącz do nas!

Magister farmacji (apteka szpitalna)

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:
• dokonywanie zamówień leków i wyrobów medycznych w ramach funkcjonowania apteki szpitalnej,
• zaopatrywanie w leki podległych oddziałów stacjonarnej opieki,
• monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:
• wykształcenie wyższe magisterskie z aktualnym prawem wykonywania zawodu,
• znajomość przepisów prawa farmaceutycznego,
• mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej,
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
• sumienność i dokładność,
• wysoka kultura osobista i komunikatywność

Oferujemy:
• praca na etat w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
• przyjazne środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.