Malarz konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Bytom

Dla naszego Klienta, producenta wentylatorów przemysłowych i konstrukcji stalowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bytom

Zadania:

  • malowanie konstrukcji stalowych
  • kontrola wizualna

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku malarza lub lakiernika
  • umiejętności obsługi pomp hydrodynamicznych
  • umiejętności podstawowej naprawy sprzętu malarskiego (pompy, pistolety itp.)
  • czytania rysunku technicznego
  • mile widziana obsługa kabiny malarskiej i mieszalnika farb
  • mile wiedziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub suwnic

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • fundusz socjalny
  • szkolenia
  • ubezpieczenie grupowe.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić