Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0940

Obowiązki:

1.Wykonywanie robót budowlanych i wykończeniowych w tym dotyczących kładzenia tynków, okładzin ściennych, podłóg i posadzek według poziomów i spadków.
2.Wykonywanie przegród budowlanych w tym murowanie ścian, filarów, kominów, wykonywanie zabudowy z płyt kartonowo gipsowych.
3.Zamurowywanie otworów, gniazd, wnęk, bruzd, montaż ościeżnic i drzwi.
4.Wykuwanie – przebijanie otworów w ścianach i stropach.
5.Wykonywanie prac przygotowawczych podłoża oraz prac malarskich, takich jak: malowanie ścian, sufitów, powierzchni metalowych oraz drewnianych.
6.Organizowanie stanowiska pracy, zgodnie z ustalonym i zleconym charakterem prac malarskich i murarskich oraz likwidacja stanowiska pracy, w tym między innymi ustawianie, przestawianie i rozbiórka rusztowań.
7.Podejmowanie szybkich działań dotyczących sytuacji awaryjnych w tym niezwłoczne usuwanie przyczyn i skutków awarii, takich jak skuwanie odpadającego tynku i zabezpieczanie niestabilnych elementów na powierzchniach elewacji oraz w pomieszczeniach.
8.Bieżąca konserwacja powierzchni wykonywanych z okładzin ceramicznych oraz ich naprawa lub uzupełnianie.
9.Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów, jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy, w tym dotyczących:
– znajomość używanych materiałów oraz technologii wykonywania robót murarskich i malarskich
– znajomości podstawowych narzędzi, sprzętu i urządzeń stosowanych przy robotach murarskich i malarskich.
10.Bieżące dokumentowanie wykonanych czynności w dzienniczku pracy oraz terminowe rozliczenie się z pobranych i wbudowanych materiałów, zgodnie z obowiązującym systemem rozliczeń Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
11.Wykonywanie prac pomocniczych w ramach zadań Sekcji Administracyjno Gospodarczej nie związanych bezpośrednio z zakresem obowiązków na stanowisku pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • ZAANGAŻOWANIE
  • Dokładność
  • dobra organizacja pracy

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Zawód:

  • Malarz budowlany

Pozostałe wymagania:

  • świadectwo uprawniające do wykonywania zawodu, staranność, koncentracja, umiejętność wpółpracy, umiejętność komunikowania się, umiejętność szybkiego działania, wykazywania własnej inicjatywy, obowiązkowość,

Miejsce pracy: NARUTOWICZA 73, 20-950 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: https://portal.lu.policja.gov.pl./uzytkownik/rekrutacje/stanowiska-pracownicze.htmllist motywacyjny i CV;kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia do wykonywania zawodukopia upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą ”zastrzeżone” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie procedury sprawdzającej umożliwiającej wydanie upoważnienia do dostępu do informacji niejawnych opatrzonych klauzulą ”zastrzeżone”

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Praca na produkcji