Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

W związku z prężnym rozwojem firmy LAUDE SMART INTERMODAL S.A. poszukujemy pracownika na stanowisko MANAGER DS. HANDLOWYCH który posiada:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy handlowca (usługi transportu drogowego, kolejowego lub intermodalnego)
  • bardzo dobrą znajomość branży TSL
  • znajomość potrzeb klientów i transportu ich ładunków w korytarzu Polska-Benelux/Niemcy lub/i Polska-Ukraina lub/i Polska-Rosja lub/i Polska-Turcja
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
  • dyspozycyjność w zakresie delegacji służbowych krajowych i zagranicznych
  • znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego pozwalającą na swobodną komunikację biznesową
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu MS Office /Word, Excel/.

Zadania Przedstawiciela

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w zakresie świadczonych przez spółkę usług transportowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Bieżąca kontrola kosztów logistycznych oraz sprawowanie nadzoru nad realizacją zleceń
  • Raportowanie do przełożonego o wynikach swojej pracy

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Innowacyjne i konkurencyjne rynkowo środki transportowe zapewniające szybką realizację zamierzonych celów sprzedażowych
  • Samochód służbowy, telefon, komputer oraz wszelkie inne narzędzia niezbędne do sprawnej i wygodnej pracy
  • Pracę w uśmiechniętym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat z powodzeniem działa na rynku usług transportowych i logistycznych. Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze, stawiającą sobie za cel osiągnięcie pozycji lidera na rynku transportu i logistyki. Oferuje pełne, profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu   \

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
2
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Logistyka , Praca Biuro / Dokumentacja